Послуги

Монтаж фасадних систем

Монтаж навісного фасаду стартує з кріплення алюмінієвими кронштейнами конструкції до стіни. До яких кріпиться алюмінієвий направляючий профіль. Профіль встановлюється таким чином, щоб утворилася повітряний прошарок між теплоізоляцією і облицювальним матеріалом.

Проект та дизайн фасаду

Конструкторський відділ розробляє модель обекта з 3D візуалізацією. Складає повний розрахунок комплектації фасадів.

Відділ надає всю необхідну документацію для розкрою, виготовлення і монтажу виробів.

Розкрій та фрезерування

Розкрій композиту на форматно-розкроювальному верстаті - це найбільш оптимальний вибір, коли потрібна висока якість і швидкість підготовки матеріалу в повній відповідності з макетом. Отримані цим методом вироби готові до подальшої експлуатації, вони не вимагають додаткової обробки.

Виготовлення павільонів

Підприємці вже зрозуміли, що виготовлення та встановлення в зручному для бізнесу місці торгового павільйону коштує частіше дешевше, ніж оренда аналогічного приміщення в капітальній споруді.

Металоконструкції

Наша компанія на власній виробничій базі здійснює виготовленння конструкцій та виробів з металу будь-якої складності "під ключ".

Виготовлення зовнішньої реклами

Компанія Інтермонтаж займається виготовленням зовнішньої реклами і сучасних, рекламних конструкцій, а також іншими видами реклами. Наші фахівці знають, як втілити в життя неординарний дизайн і будь-яку складність конструкції, так щоб ваша реклама притягувала, як магніт нових клієнтів і відвідувачів.

Контакти

Відділ вентильованих фасадів


+38067 53 555 30

intermontag.facade@gmail.com

Відділ зовнішньої реклами


+38097 33 120 40

intermontag.reklama@gmail.com

Адреса


Кременчук,
7-й Хорольський тупик 1