Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ikbscomu/intermontag.com.ua/templates/gk_quark/lib/framework/lessparser.php on line 634

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ikbscomu/intermontag.com.ua/templates/gk_quark/lib/framework/lessparser.php on line 1525

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ikbscomu/intermontag.com.ua/templates/gk_quark/lib/framework/lessparser.php on line 2101

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ikbscomu/intermontag.com.ua/templates/gk_quark/lib/framework/lessparser.php on line 2146

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ikbscomu/intermontag.com.ua/libraries/vendor/leafo/lessphp/lessc.inc.php on line 749

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ikbscomu/intermontag.com.ua/libraries/vendor/leafo/lessphp/lessc.inc.php on line 1860

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ikbscomu/intermontag.com.ua/libraries/vendor/leafo/lessphp/lessc.inc.php on line 2519

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/ikbscomu/intermontag.com.ua/libraries/vendor/leafo/lessphp/lessc.inc.php on line 2573
Встановлення вентильованих фасадів під ключ в Кременчуці і Україні

Монтаж фасадних систем

Монтаж навісного фасаду стартує з кріплення алюмінієвими кронштейнами конструкції до стіни. До яких кріпиться алюмінієвий направляючий профіль. Профіль встановлюється таким чином, щоб утворилася повітряний прошарок між теплоізоляцією і облицювальним матеріалом.

Монтаж вентильованих фасадів

Для утеплення доцільніше використовувати мінеральну вату. Вона пропускає пар і не накопичує вологу. Використовується мінвата в формі плит, в яких прорізуються отвори для частин кронштейна. Плити також кріплять за допомогою дюбелів, що вкручуються в перфоровані отвори в стіні.

Плити утеплювача укладаються максимально щільно. Та вкриваються гідроізоляційної плівкою між плитами утеплювача і стінами.

Для облицювання застосовується широка палітра матеріалів, кожен з яких має особливості підготовки та монтажу.

Основні матеріали для облицювання:

 • Керамограніт - міцна та вологостійка пресована. Гарно зберігає свій колір. Керамогранітний вентильований фасад - практичний вибір за прийнятну ціну.
 • Натуральний камінь (частіше граніт) - ефектний та вологостійкий. Термін експлуатації необмежений. Значний недолік - висока вартість.
 • Композитні панелі - алюмінієві листи з шаром поліетилену. Потребують розкрою та фрезерування. Легкі в монтажі, вологостійкі. Термін експлуатації мінімум 50 років.
 • Вентильований фасад з склопанелем - це рішення для сучасної архітектури, коли присутній нестандартний дизайну будівлі. Термін їх експлуатації приблизно 50 років.
 • Фасад з фіброцементу - міцного та вогнетривкого матеріалу, що виробляється з армуючих волокон, цементу і мінеральних наповнювачів. Стійкий до вологи і гниття.
 • Сайдингові вентильовані фасади дуже поширені в дерев'яному, вініловому, металевому або оцинкованому вигляді. Надійні, міцні, легкі доступні за ціною.
 • Металокасети, що профілюються з оцинкованих металевих листів. Холоднокатаний лист грунтований з обох сторін цинком, що захищає від корозії. Навісний фасад з металокасет надійно витримує будь-яку кліматичну зону.

Яка вартість монтажу?

Для початку розрахунку Вашого проекту, зателефонуйте або напишіть повідомлення у формах зворотнього зв’язку.

Ціна монтажу вентильованих фасадів складається з вартості обраного матеріалу облицювання, розміру і висоти будівлі та технологічних особливостей проекту, наприклад застосування риштування, підйомників або промислових альпіністів.

Навісні вентильовані фасади - вагомий крок для поліпшення естетичних та теплоізоляційних властивостей будівлі, але потребує професійного підходу, щоб позитивний ефект від виконаного оновлення зберігся на дуже тривалий термін.

Чому обирають ІнтерМонтаж?

 • Більше 300 виконаних проектів вентильованих фасадів;
 • На ринку фасадних робіт з 2010 року;
 • Власна команда кваліфікованих спеціалістів;
 • Виконання суміжних будівельних видів робіт;
 • Виконується у визначені терміни;
 • Власна виробнича база;
 • Власний парк станків для розкрою та фрезерування матеріалів;
 • Врийнятні ціни.